ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PRELEGENCI

REJESTRACJA

CALL FOR PAPERS

AGENDA

SPONSORZY

REJESTRACJA

PRELEGENCI

KRZYSZTOF WIEDEŃSKI

Commerzbank

Full Stack Developer


Krzysztof Wiedeński jest odpowiedzialny w firmie Commerzbank za rozwój oprogramowania jako Full Stack Developer, oraz od ponad roku pełni funkcję mentora i supportu technicznego. Ukończył studia inżynierskie na wydziale Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w specjalności Informatyka, oraz aktualnie aspiruje do uzyskania stopnia magistra. Na codzień pasjonat programowania i technologii internetowych. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem muzyki, kolarstwem, jak i majsterkowaniem oraz nowinkami technicznymi.

MICHAŁ HAUZER

Capgemini

Senior Software Consultant


Senior Software Consultant we wrocławskim oddziale Capgemini. Rzemiosło IT poznawał zarówno od strony inżynierii oprogramowania (zaczynał jako programista C++), jak i managerskiej tworząc systemy w branży internetowej, medycznej i finansowej. Uważa, że informatyka robi się szczególnie interesująca na styku maszyny z człowiekiem. Uwielbia projektować nowe produkty, osadzając je w tradycji IT i przyprawiając odrobiną innowacji. Prywatnie interesuje się lingwistyką i kognitywistką. Lubi gotować i grać w japońskie RPG. Czasami rysuje.

MARIA LAŹMIRSKA-JAMRÓZ

ING Bank Śląski

Recruitment Expert Lead 


Recruitment Expert Lead w ING Banku Śląskim – tam, gdzie się pojawia, można spodziewać się niekonwencjonalnego podejścia do ludzi. Jako HR Business Partner wspierała menedżerów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Profesjonalny doradca, strateg i ekspert HR - w ING podjęła się nowych wyzwań. Specjalizuje się w obszarze pozyskiwania najlepszych talentów, rozwoju programów stażowych oraz ciągłym usprawnianiu procesu onboardingu. 

SACHIN RAVINDRAN

Seasoned Service Management and Delivery Operations professional


Sachin is a Seasoned Service Management and Delivery Operations professional with 20 + Years’ experience in Managed Services space. Sachin is a Prince2 Practitioner, IBM Agile Champion, and IBM Mentor.  He is a Solutions Manager for Service Management at Kyndryl.
He loves Travel, Books and Nature. 

ADAM MYDLARZ

All for One Poland

Software Developer


Absolwent Politechniki Poznańskiej z kilkuletnim doświadczeniem w branży IT.
Architekt oprogramowania i pasjonat tematu DevOps. 

URSZULA PAWLIK

Kyndryl


Managerka zespołu projektowego i liderka Diversity & Inclusion oraz Programu edukacyjnego CRC. Pasjonatka wolontariatów i akcji charytatywnych szczególnie z zakresu edukacji i pomocy osó starszych. Prywatnie miłośniczka podróży i aparatów analogowych.

JUSTYNA GÓRAK

Kyndryl


Doświadczona Projekt i Process Managerka, leaderka grupy wolontaryjnej WoMen in Business. Pasjonatka zdrowego i ekologicznego stylu życia. Prywatnie spełniona żona i szczęśliwa mama bardzo energetycznej 2jki.

KORNELIA DUBIEL-SANTOS

Kyndryl


W branży IT pracuje od 15 lat. Posiada duże doświadczenie jako kierownik działów technicznych, zaangażowana w społeczne inicjatywy w Kyndryl GSDC. Prywatnie fanka sportów górskich, ma 3 adoptowane psy i kota. Uwielbia podróże kamperem i interesuje się psychologią. 

ALICJA ZALEWSKA-CHOMA

Kyndryl


W firmie Kyndryl odpowiedzialna za komunikację na rynku Wielkiej Brytanii i Irlandii, certyfikowana kierowniczka projektów, liderka grupy pracowniczej Eco Stream Poland zajmującej się tematyką ekologii i zrównoważonego rozwoju.

JAROSŁAW JACKOWIAK

Kyndryl


Jarosław Jackowiak aktualnie odpowiada w Kyndryl za współpracę z otoczeniem zewnętrznym realizowaną w imieniu Kyndryl Client Innovation Center we Wrocławiu i Katowicach. Jarek jest zaangażowany w wiele inicjatyw pracowniczych w firmie Kyndryl, w tym także wspiera realizacyjnie między innymi największy miedzykorporacyjny program CSR-owy w południowej Polsce Corporate Readiness Certificate.

KAMIL MUSIAŁ

Nokia

Specjalista ds. Integracji Oprogramowania


Certyfikowany tester ISTQB oraz doktorant na Politechnice Wrocławskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej stale zgłębia zagadnienia telekomunikacyjne, sieciowe, testerskie oraz programistyczne. Pracuje również, jako trener w różnych projektach szkoleniowych. Fan nowatorskich rozwiązań, zagadnień optymalizacyjnych oraz technologii „od środka”.

MICHAŁ MUZYKA

Fujitsu

Domain Architect


Architekt rozwiązań IT z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Pracował z rozwiązaniami storage od wielu różnych vendorów, a w ostatnim czasie dryfuje w chmurach, głównie Azure oraz Oracle, gdzie odkrywa tajniki rozwiązań devopsowych.

ALEKSANDRA IZDEBSKA

Austrian Business Agency, Work in Austria

Director ICT


Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wiedeńskim ze specjalizacją w interpretacji i tłumaczeniu (języki: polski, niemiecki, rozyjski). Jest także absolwentką Vienna University of Economics and Business na kierunku Commercial Sciences.
Poza działalnością w ABA Work in Austria jest także Członkiem Rady Nadzorczej grupy technologicznej "techbold", Członkiem Rady Nadzorczej "neovoltaic AG", Członkeim Rady Nadzorczej Austriackiego Federalnego Centrum Obliczeniowego (BRZ) oraz Ambasadorem Integracji w Together: Austria. 
Bierze również udział w projektach Future.Women: Executive Program for Women (Federalne Ministerstwo Edukacji, Nauki i Badań / Austriacka Federalna Izba Gospodarcza / Federacja Przemysłu Austriackiego) oraz Enterprise Austria 2025 (inicjatywa wicekanclerza Michaela Spindeleggera).

KLAUDA ILCZUK

Professionals Group Recruitment

IT Recruitment Consultant & Coordinator, Career Advisor


Rekruter, łowczyni talentów, psycholog, doradca zawodowy. Ukończyła studia prawnicze oraz psychologię. Interesuje się szczególnie obszarem rozwoju osobistego oraz zawodowego. Na co dzień, pracując w agencji Professionals Group, wsłuchuje się w potrzeby pracodawców oraz kandydatów, starając się połączyć obie strony w idealnym dopasowaniu. Specjalizuje się w rekrutacjach IT.

ANNA HAWRYLUK

Professionals Group Recruitment

CEO, zarządza firmą rekrutacyjną Professionals Group Recruitment.


Nastawiona na ciągły rozwój, najbardziej motywuje ją praca z ludźmi i pomaganie innym w odnalezieniu swojej własnej, często nowej drogi zawodowej.

Wcześniej związana z sektorem finansowym, ekspert ds. Compliance, prawnik, wykładowca. Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych korporacjach, w zarządzaniu, tworzeniu, optymalizacji procesów, obecnie przekłada na procesy rekrutacyjne w obszarze działania Professionals Group: IT, Finance i Shared Service Centres.

AGENDA

09:50 - 10:00

Logowanie na platformę, tworzenie avatarów

 

10:00 - 10:05    

ROZPOCZĘCIE

10:05 - 10:35

Jak rozwinąć swoją karierę w IT? O ważnych elementach w procesie zmiany pracy

- Anna Hawryluk (Professionals Group Recruitment)

 

10:35 - 11:05

Wpływ Personal Brandingu na rozwój kariery
- Maria Laźmirska-Jamróz (ING Bank Śląski)

 

11:10 - 11:30

Rozwiązania dla pamięci masowej w chmurze na przykładzie NetAppa

- Michał Muzyka (Fujitsu)
Omówienie technologii storage w ujęciu architektury data fabric. 

 

11:30 - 12:00

PRZERWA NETOWRKINGOWA

 

12:00 - 12:20

Jak wygląda codzienność pracy Testera?

- Kamil Musiał (Nokia)

Jak wygląda typowy tydzień pracy Testera w obszarze telekomunikacji? Jakie rodzaje testowania są powszechne w ten branży? Z jakiego środowiska testowego korzysta się najczęściej? Zapraszamy na spotkanie z Kamilem Musiałem z wrocławskiej Nokii - odpowie on na powyższe pytania i postara się rozwiać Wasze wątpliwości dotyczące tej ścieżki kariery

 

12:20 - 12:40

DevOps - Hit czy kit?

- Adam Mydlarz (All for One Poland)

 

12:45 - 13:15

React Redux - praktyczne wprowadzenie 

- Krzysztof Wiedeński (Commerzbank)

Redux jest to popularne rozwiązanie do zarządzanie stanem aplikacji, szczególnie przydatne w przypadku rozbudowanych projektów, które w wielu przypadkach zwiększa czytelność i jakość pracy z kodem. Podczas spotkania odpowiemy sobie na pytania:
•    Czym jest Redux i React Redux?
•    Kiedy jest wykorzystywany?
•    Jak on działa?
•    Czym jest middleware?
•    Jak wygląda to na przykładzie?

 

13:15 - 13:45

PRZERWA NETWORKINGOWA

 

13:45 -  14:05

Live and work in Austria

- Aleksandra Izdebska (Work in Austria)

 

14:05 - 14:25

Siła wolontariatu pracowniczego – jesteśmy sercem postępu

- Jarosław Jackowiak, Alicja Zalewska-Choma, Kornelia Dubiel-Santos, Justyna Górak, Urszula Pawlik (Kyndryl)
Opowiemy kilka słów o tym co wyróżnia firmę Kynryl od innych firm z branży IT. Jesteśmy firmą, której pracownicy budują silne więzi między sobą i potrafią swoją energię przekierować do pomocy innym. Mówimy tu nie tylko o lokalnych społecznościach, ale także o zmianie samych warunków pracy oraz inicjatywach mających na celu promocję i edukację kobiet w biznesie, zapewnienie dobrych warunków pracy osobom niepełnosprawnym czy działania na polu ekologii. Idziemy z duchem postępu i słuchamy głosu naszych pracowników, a oni mają moc zmiany. Wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów pracy w świadczeniu usług IT.

 

14:25 - 14:45

Praca zdalna w modelu hybrydowym
- Michał Hauzer (Capgemini)

 

14:45 - 15:45

What is Agile and what role does it play in IT Operations?

- Sachin Ravindran

We take a brief look at what is Agile, Agile concepts and how AgileOps is playing an important role, helping Development teams and businesses succeed.

 

15:45 - 15:50

ZAKOŃCZENIE

 

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

FIRMY UCZESTNICZĄCE

GŁÓWNY SPONSOR

 

PARTNERZY ZŁOCI

 

PATRONI

 

PATRONI MEDIALNI

 

CALL FOR PAPERS

Zainteresowały Cię wirtualne targi Kariera IT? Masz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić?
Zgłoś swoją propozycję prelekcji na marcową edycję!
Napisz do nas: marketing@careercon.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy:

CALL FOR PAPERS

"Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym.
Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracowników lub pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób. Do zobaczenia wkrótce!"
- Zespół Kariera IT
 

TARGI PRACY KARIERA IT 

EDYCJA OGÓLNOPOLSKA

5 MARCA 2022

ONLINE

Sprawdź też wydarzenia

EVENTEAM ANETA WŁODKOWSKA

 

Dane Firmy:

Ostródzka 230b/1

03-289 Warszawa

NIP: 7181854760

KONTAKT

Aneta Włodkowska

Kierownik Projektu

    602-398-959