ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

PRELEGENCI

REJESTRACJA

CALL FOR PAPERS

AGENDA

SPONSORZY

REJESTRACJA

PRELEGENCI

Ekspert Niezależny Od ponad 25 lat w branży IT. Odpowiedzialny za projekty doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe. Specjalista i architekt systemów Cloud-owych office 365, Azure jak również w on-prem takich jak Active Directory, Exchange System Center. MCT posiadający 10 letnie doświadczenie. Rozwiązania Chmurowe są dla niego narzędziem, które może pomóc w inwazyjności firmy. Kiedy nie pracuje występuje na konferencjach, meetupach albo dodaje coś na blogu.
nazwa.pl Specjalista ds. HR i Employer Brandingu  Niepoprawna optymistka. Wulkan pomysłów i niespożytej energii. Kocha pracę z ludźmi. W nazwa.pl zajmuje się realizacją potrzeb pracowników i organizacji w ramach wewnętrznego HR. Prywatnie mama dwójki dzieci i wariatka na punkcie organizacji eventów.
Arcelor Mittal Kierownik Grupy Automatyzacji i Oprogramowania Logistyki Przez wiele lat pełnił funkcje specjalistyczne w dziedzinach automatyki i informatyki przemysłowej. Od 7 lat zajmuje się kierowaniem projektów z ramienia wydziału Automatyki i Modeli – czuwa nad wizją techniczną projektów dla Logistyki. Od 2020 roku jest liderem wielobranżowej grupy specjalistycznej, w której skład wchodzą specjaliści ds. automatyki oraz C# developerzy. Może pochwalić się wieloma udanymi wdrożeniami systemów IoT dla zakładów przemysłowych.  W czasie wolnym często gra w piłkę z przyjaciółmi, lubi kino, a także podróżuje i odwiedza polskie zamki.
17 53c – Stowarzyszenie na rzecz Cyberbezpieczeństwa Członek zarządu Uczeń Profesora Andrzeja Grzywaka, pasjonat informatyki, od ponad 23 lat zgłębiający zagadnienia związane z informatyką oraz jej zastosowaniami. Wykładowca, badacz, kierownik projektów, konsultant, trener i audytor. Członek zarządu Sekcji Cyberbezpieczeństwa PTI oraz dyrektor regionalny Izby Rzeczoznawców PTI. Animator społeczności 17 53c oraz twórca projektu "IT Security Expresso" (ITSE.club). Członek drużyny CTF-OWEJ "Unicorns of Security".
Ekspert niezależny Architekt oprogramowania, szkoleniowiec, pasjonat nowych technologii, miłośnik platformy .NET. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę. Wcześniej, jako Microsoft Student Partner, aktywnie udzielał się w środowiskach akademickich prowadząc liczne warsztaty i wykłady, teraz robi to samo dla profesjonalistów IT. Organizator hackathonu PiastCode. Wolny czas lubi spędzać przy grach planszowych.
nazwa.pl Koordynator Zespołu Rekrutacji i Employer Brandingu  Rekruterka z pasją i entuzjastka połączenia technologii z pierwiastkiem humanistycznym. Fascynuje ją zderzenie świata biznesu z potrzebami HR. W nazwa.pl kieruje Zespołem Rekrutacji i EB, dba o realizację procesów rekrutacyjnych i Employer Brandingowych. "Po godzinach" zajmuje się fotografią (głównie analogową).
ING Hubs Poland Senior Engineer Senior Engineer w ING Hubs Poland odpowiedzialny za Microsoft Endpoint Manager oraz szeroko pojęty Microsoft 365. Twórca bloga piesik.me oraz początkujący YouTuber, gdzie nagrywa i wrzuca swoje filmy na temat Microsoft 365.
Evojam Senior Fullstack Developer Tata, psiata i fan sucharów. Psycholog z wykształcenia, programista z pasji. Uwielbia Reacta, Linuxa i olbrzymią ilość testów. Od 5 lat skutecznie łączy umiejętności psychologiczne z technicznymi. Trener w infoshare academy. Obecnie pracuje jako Senior Fullstack Developer w Evojam.
NetWorkS! Strateg, Zbieranie, Empatia, Maksymalista, Intelekt Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu i stypendystka DePaul University w Chicago.  Z branżą telekomunikacyjną związana od początku swojej kariery zawodowej, zdobywając doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, kultury organizacyjnej oraz komunikacji w PTK Centertel Sp. z o.o., Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz PTC Sp. z o.o.. Brała czynny udział w największych projektach transformacyjnych: rebranding marki Idea na Orange, połączenie TP z Orange, rebranding marki Era na T-Mobile. Jest również certyfikowanym facylitatorem zmiany (culture change) Sean Delaney. W NetWorkS! odpowiada za komunikację korporacyjną, employer branding, badania pracowników, zarządzanie eventami, budowanie przywództwa w organizacji, a przede wszystkim budowanie efektywnej kultury organizacyjnej będącej wynikiem połączenia dwóch odmiennych stylów pracy: Orange i T-Mobile.  Jej pasją są podróże. W 2015 roku wyjechała w roczną podróż do Azji Południowo-Wschodniej. Większość tego czasu spędziła na Sri Lance wspierając lokalną społeczność.
FINKORP Chief Operating Officer Kilkunastoletnie, międzynarodowe doświadczenie głównie w branży IT. Zatrudniłem ponad 1000 specjalistów o różnych specjalnościach. Czuję się kompetentny w obszarach takich jak zarządzanie strategiczne, zarządzanie procesami, strategie i procesy personalne, modele zarządzania oraz kierowanie zespołem. Zbudowałem od podstaw kilka oddziałów firm IT.
Team Up Recruitment Co-Founder/Head of Clients Sebastian Majcher od 12 lat zajmuje się rekrutacją specjalistów IT/ERP dla klientów w Polsce oraz w całej Europie. Obecnie całą swoją energię skupia na efektywnym łączeniu wyzwań zawodowych w ramach Team Up IT Recruitment oraz wychowaniu razem z żoną wspaniałych córek. W wolnych chwilach rozwija swoją wiedzę o giełdzie, światowej ekonomii, polityce oraz historii XX wieku. Sebastian zaprasza na prelekcję.
ArcelorMittal Poland Starszy specjalista ds. cyfryzacji, technologii i narzędzi, .NET Developer Praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w programowaniu. Od 2017 roku pracuje nad projektami z zakresu IT dla wielu oddziałów ArcelorMittal Poland w całej Polsce. Na swoim koncie ma wiele doświadczeń związanych z wdrażaniem koncepcji IoT dla zakładów przemysłowych. Poświęca się również szkoleniom młodszych koleżanek i kolegów po fachu.  Prywatnie miłośnik kartografii, architektury i eksploracji nieoczywistych miejsc na mapie Polski.
Kyndryl Managerka zespołu projektowego i liderka Diversity & Inclusion oraz Programu edukacyjnego CRC. Pasjonatka wolontariatów i akcji charytatywnych szczególnie z zakresu edukacji i pomocy osó starszych. Prywatnie miłośniczka podróży i aparatów analogowych, mieszka z psem Yogim we Wrocławiu.
Kyndryl Główny Architekt do spraw rozwiązań IT / Team Leader Ponad 15sto letnie doświadczenie w branży IT, zapaleniec wszystkiego co ma dwa koła i więcej, tata dwóch bombelków i kremowego labradora. Zawodowo zorientowany na technologie wirtualizacji, modernizacje data center i adaptacje rozwiązań hiperkonwergentnych (HCI). Dobrze czuje się także w relacjach biznesowych łącząc świat IT z zarządem, tworząc warstwę komunikacyjną, niezbędną do prawidłowego zrozumienia i zarządzania przedsiębiorstwem i jego zasobami.

AGENDA

09:50 - 10:00

Logowanie na platformę, tworzenie avatarów

 

10:00 - 10:05    

ROZPOCZĘCIE

10:05 - 10:35

Obecna sytuacja i wyzwania na rynku IT

- Sebastian Majcher (Team Up Recruitment)

 

10:35 - 11:05

Budowanie zespołów i firm IT. Temat trudny ale do ogarnięcia

- Łukasz Delikat (Finkorp)

 

11:10 - 11:30

IT w skali przemysłowej, czyli jak wygląda praca Biura Automatyki, Informatyki Przemysłowej i Modeli u największego producenta stali w Polsce

- Tomasz Bryła, Dariusz Kowalski (ArcelorMittal Poland)

 

11:30 - 12:00

PRZERWA NETOWRKINGOWA

 

12:00 - 12:20

Dołącz do Lidera hostingu w chmurze

- Ilona Chytła, Anna Bielawska (nazwa.pl)

Zapraszamy na wspólną przygodę z nazwa.pl. Opowiemy o naszych celach i wartościach. Przedstawimy aktualne stanowiska pracy, ścieżki rozwoju w firmie, jak również ostatnie wydarzenia organizowane z myślą o naszych Pracownikach. Dowiesz się również, za co zostaliśmy wyróżnieni przez Państwową Inspekcję Pracy.

nazwa.pl funkcjonuje na rynku już od ponad 25 lat. Zaufało nam blisko 1 000 000 klientów, rejestrując ponad 5 000 000 domen oraz uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych i 1 000 000 certyfikatów SSL.

 

12:20 - 12:40

Możliwości rozwoju w dużej organizacji – ścieżka Architekta i Lidera
- Waldemar Woźny (Kyndryl)
Waldek Woźny opowie o rozwoju w firmie Kyndryl aż do pozycji Architekta i Team Leadera. Pokazując na swoim własnym przykładzie, wytłumaczy jak nauka najbardziej poszukiwanych na rynku technologii w połączeniu z umiejętnościami miękkimi pozwoliła mu na objęcie coraz ciekawszych pozycji. W czasie wystąpienia opowiemy też w jakich technologiach będzie się specjalizował Kyndryl i do jakiej współpracy chcielibyśmy zaprosić

 

12:45 - 13:15

NetWorkS! czyli jak budujemy innowacyjną kulturę pracy

- Justyna Jankowska (NetWortS!)

 

13:15 - 13:45

PRZERWA NETWORKINGOWA

 

13:45 -  14:15

Windows 365 - jak mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko - czyli czym jest i jak go wdrożyć

- Jakub Piesik (Ekspert Niezależny)

Na tej krótkiej prezentacji chciałbym Wam pokazać czym jest Windows 365, po co on Waszej organizacji i w jaki sposób go używać, aby końcowy użytkownik był zadowolony!

 

14:15 - 14:45

Serwisy bezpieczeństwa w Azure które mogę ułatwić wychwycenie ataków na Twoje środowiska w różnych środowiskach
- Andrzej Kokociński (Ekspert Niezależny)

 

14:45 - 15:15

Na jakie pytanie odpowiadają nasze testy? O testach frontendu, mockowaniu i perspektywie

- Józef Piecyk (Ekspert Niezależny)

Pisząc testy często staramy się stosować do dobrych praktyk i popularnych rozwiązań dostępnych dla nas narzędzi. Czasami jednak warto zerknąć na nasze testy z innej perspektywy i zastanowić się co tak na prawde znaczy, że nasze testy przechodzą. Na jakie pytania odpowiadają oraz jakie są ich niejawne założenia? Moim celem jest skłonienie uczestników do refleksji nad sposobem wykorzystywania testów, mocków oraz zainteresowanie narzędziami/technikami, które mi osobiście pozwoliły bardziej uwierzyć w moje testy. 

 

15:15 - 15:45

Monitoring – wdrożenie to tylko początek

- Grzegorz Piotrowski (Ekspert Niezależny)

Jesteśmy programistami - interesują nas nowe technologie, architektura aplikacji, rozwiązywanie nowych problemów, wydajność. A utrzymywanie aplikacji? A na co to komu, skoro można zacząć nowy projekt od zera?
Takie myślenie jest jednak zgubne - systemy informatyczne, które robimy służą zazwyczaj do czegoś więcej niż do spełniania naszych dev-fantazji. W cyklu życia większości projektów dochodzi do tego momentu, że nasz system jest wypuszczany do klienta na produkcję - i co wtedy? Żadne oprogramowanie nie jest idealne, żadne środowisko nie jest perfekcyjnie stabilne, nigdy nie będziemy w stanie przewidzieć wszystkich możliwych scenariuszy "a co by było gdyby…".
Istotnym elementem jest to, aby o wszelkich istotnych zdarzeniach dowiedzieć się jako pierwszym, a nie z drugiej ręki - od użytkownika. Dzięki temu będziemy często w stanie wyeliminować potencjalne problemy zanim one jeszcze w ogóle nastąpią.

 

15:45 - 16:15

Hacking 2FA

- Adrian Kapczyński (17 53c – Stowarzyszenie na rzecz Cyberbezpieczeństwa)

 

16:15

ZAKOŃCZENIE

 

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

WYSTAWCY

GŁÓWNY SPONSOR

 

PARTNERZY ZŁOCI

 

PATRONI

 

PATRONI MEDIALNI

 

CALL FOR PAPERS

Zainteresowały Cię wirtualne targi Kariera IT? Masz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić?
Zgłoś swoją propozycję prelekcji na najbliższą edycję!
Napisz do nas: marketing@careercon.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy:

CALL FOR PAPERS

"Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim spotkaniu rekrutacyjnym.
Zasiądź przed ekranem swojego komputera i szukaj pracowników lub pracodawców. Umawiaj spotkania w wygodny i bezpieczny sposób. Do zobaczenia wkrótce!"
- Zespół Kariera IT
 

TARGI PRACY KARIERA IT 

EDYCJA OGÓLNOPOLSKA

8 PAŹDZIERNIKA 2022

ONLINE

Sprawdź też wydarzenia

EVENTEAM ANETA WŁODKOWSKA

 

Dane Firmy:

Ostródzka 230b/1

03-289 Warszawa

NIP: 7181854760

KONTAKT

Aneta Włodkowska

Kierownik Projektu

    602-398-959